Dodanie tovaru a platobné podmienky

Úvod Dodanie tovaru a platobné podmienkyDodanie tovaru a platobné podmienky

DODACIE a PLATOBNÉ PODMIENKY


Zákazník dostane informatívny mail o spracovávaní objednávky.

Ak je Vaša objednávka  doručená do 12.00 h, tak sa expeduje ešte v ten deň.

 

Doba  expedície tovaru sa štandardne pohybuje v rozmedzí 2-4 dní v závislosti od našich skladových zásob, resp. od skladových zásob našich dodávateľov. Uvedená doba dodania tovaru sa môže v určitých prípadoch predĺžiť. V takom prípade bude zákazník  informovaný e-mailom alebo telefonicky o zmene dodacej lehoty.

V prípade, že ste sa zaregistrovali v našom e-shope, si môžete priebeh vybavovania objednaného tovaru pozrieť po prihlásení sa.

 

Za splnenie dodávky sa považuje dodanie objednaného tovaru na adresu uvedenú a potvrdenú v objednávke. Podpisom prepravného listu kupujúci potvrdzuje správnosť a nepoškodenosť tovaru. Kupujúci je povinný v mieste odberu objednanú zásielku skontrolovať, či nie je mechanicky poškodený obal a ak takúto skutočnosť zistí, musí oznámiť dopravcovi a za jeho prítomnosti tovar skontrolovať a spísať záznam  do prepravného dokladu o rozsahu poškodení, ktorý svojim podpisom potvrdí dopravca. Len na základe spomenutého záznamu  môžu byť vady akceptované. Neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nemusia byť akceptované.

 

Kupujúci bol riadne oboznámený tým, že odtieň objednaného tovaru sa môže líšiť od skutočnosti a tým kupujúci prevzal plnú zodpovednosť za zvolený odtieň. Kupujúci nemá právo uplatniť reklamáciu na nevyhovujúci odtieň farby, pretože predávajúci nezodpovedá za prípadné zmeny (napr.farebných odtieňov) u našich dodávateľov.

 

Prepravné náklady pri vrátení tovaru, prípadne výmeny tovaru  si zákazník hradí sám. Tovar zaslaný späť na dobierku nebude prijatý !!!

V prípade, že tovar sa doručí na miesto odberu v dohodnutý termín a kupujúci neprevezme svoju zásielku, a požiada o opakované dodanie nad rámec 3 pokusov o doručenie z dôvodu neprítomnosti kupujúceho, budú mu účtované všetky vzniknuté škody za opakované dodanie. Prípadné opätovné zaslanie objednávky sa rieši telefonickým či iným vhodným kontaktom s predajcom.

V prípade, že kupujúci nevie osobne prebrať svoju zásielku a zabezpečí splnomocnenú osobu na prebratie zásielky, musí sa preukázať potvrdením o kúpe tovaru /objednávkou/, alebo dokladom o zaplatení.

Pre doručovanie ťažšieho a rozmernejšieho tovaru si je potrebné zabezpečiť výpomoc + kuriér.

 

Všetky ceny tovaru a služieb v internetovom obchode sú uvedené v platnej mene SR – EURO  vrátane DPH. S celkovou cenou tovaru (vrátane balného, nákladov na dopravu a uplatnených zliav) je kupujúci oboznámený ešte pred záväzným objednaním. Cena produktu je stanovená cenníkom predávajúceho. Uvedené ceny môžu podliehať zmenám. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien v nadväznosti na zmeny cien výrobcov, dovozcov a pod.. Platná cena produktu bude vždy oznámená pri overovaní objednávky. Spôsob platby za tovar si kupujúci zvolí v priebehu vybavovania objednávky, kde má k dispozícii nasledujúce možnosti:

 

DODANIE TOVARU:


A) Kuriérom  ( podľa hmotnosti tovaru )

Dobierka : + 0,80 €

Balík  - do hmotnosti  10 kg   -    3,2    eur

Balík  - do hmotnosti  20 kg   -    3,5    eur

nad 20 podľa dohovoru na telefonickom kontakte uvedené v /kontakty/


B) Poštou

Poštou zasielame len do 1 kg  - 2,5 € /poštovné+ balné/

Dobierka : + 0,8 €


C) Osobne

Ak  ste si zvolili prevzatie si tovaru osobne, treba sa vopred telefonicky dohodnúť na konkrétnom dni a hodine osobného odberu tovaru. V prípade, že si tovar neprevezmete do 5 dní od vytvorenia objednávky a nedáte vedieť písomne, alebo telefonicky o podržaní objednaného tovaru po uvedenú dobu, bude  Vaša objednávka stornovaná.

Miesto osobného odberu: Kráľovská 48, Šaľa /nie je to kamenná predajňa/


PLATBA ZA TOVAR:


A) Na účet  (Tatra banka, a. s., odš. z. Raiffeisen bank - číslo 80 1612 9147/1100)

U platieb bankovým prevodom vyčkajte na zálohovú faktúru, ktorá Vám príde e-mailom. Tam nájdete všetky potrebné údaje k platbe.


B) Dobierka

Copyright 2017 - 2022 © TOPMINERAL